Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim - Aktualności - Policja Podkarpacka

Aktualności

Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

Data publikacji 04.07.2018

Zawodnicy 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków pojawili się dziś na Podkarpaciu. 1 etap wyścigu ruszył w Sanoku, a zakończy się w Sędziszowie Małopolskim. 2 etap rozpocznie się po południu na Rynku w Strzyżowie z metą w Krośnie. Nad bezpieczeństwem przejazdu kolarzy czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

Dziś na podkarpackich drogach rozpoczął się 29. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. 1 etap wystartował o godz. 10 z Sanoka i biegnie przez Brzozów, Strzyżów, Pstrągową, a zakończy się po godz. 12 w Sędziszowie Małopolskim. 2 etap wyruszy o godz. 17.55 z Rynku w Strzyżowie, jego zakończenie zaplanowano na godz. około 20.30 w Krośnie.

3 etap wyjściu rozpoczyna się jutro - 5 lipca w Jaśle i biegnie przez Sędziszów Małopolski, Kolbuszową, Bojanów z metą w Stalowej Woli.

W czasie trwania wyścigu pojawią się utrudnienia w ruchu. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Apelujemy także, aby podczas oglądania przejazdu peletonu, w sposób właściwy sprawować opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

Szczegóły dotyczące  utrudnień znajdziesz na stronach: KPP Sanok, KPP Ropczyce, KMP Krosno, KPP Jasło, KPP Kolbuszowa, KPP Stalowa Wola.

Oficjalna strona wyścigu - kliknij.