Policjanci szukają zaginionej Joanny Hamryszczak - Komunikaty - Policja Podkarpacka

Komunikaty

Policjanci szukają zaginionej Joanny Hamryszczak

Przemyscy policjanci poszukują zaginionej Joanny Hamryszczak, 39-letniej mieszkanki Kupiatycz. Kobieta wyszła z domu 11 maja 2017 r. i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu prowadzą poszukiwania Joanny HAMRYSZCZAK, która 11 maja 2017 roku wyjechała z miejsca zamieszkania z miejscowości Kupiatycze rowerem typu „damka” koloru zielonego z zamiarem udania się do miejscowości Fredropol, do ośrodka medycznego. Kobieta jednak do ośrodka nie dotarła. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.  

Rysopis zaginionej :  wiek 39 lat, wzrost 170 cm, waga ok. 80 kg, średniej budowy ciała, nos średni, prosty, uszy normalne, oczy koloru brązowego, włosy długie do ramion koloru ciemnego, uzębienie pełne.

Ubrana była w kurtkę w kolorze kremowym z nadrukiem kolorowych kwiatów, spodnie jeansy koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego z logo w kolorze różowym. Kobieta miała przy sobie torebkę koloru szarego.

Znaki szczególne: na prawej łopatce tatuaż przedstawiający serce wewnątrz którego znajdowały się inicjały MDM

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Joanny HAMRYSZCZAK, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu tel. (016) 677 3324 , (016) 677 3661 lub  telefon alarmowy 997.