W niedzielę utrudnienia w ruchu - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

W niedzielę utrudnienia w ruchu

Data publikacji 14.06.2019

W niedzielę w Rzeszowie odbędzie się II Triathlon Rzeszów. Zawody składają się z trzech dyscyplin sportowych pływania, jazdy rowerem i biegu. Odcinek rowerowy przebiegała będzie ulicami Rzeszowa, które częściowo lub całkowicie będą zamknięte dla ruchu.

W niedzielę w związku z II Triathlonem Rzeszów - zamknięte dla ruchu zostaną niektóre ulice Rzeszowa. Od godz. 7 do 18 całkowicie zamknięta zostanie ul. Żeglarska. Od godz. 9 do 17 zamknięty zostanie jeden pas ruchu ul. Hetmańskiej, od ul. Żeglarskiej do skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy i jeden pas ruchu ul. Powstańców Warszawy do ul. Kwiatkowskiego. Również od godz. 9 całkowicie zamknięta zostanie ulica Kwiatkowskiego do Hotelu Dwa Bratanki. Natomiast od godz. 11 do 17 całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną: kolejny odcinek ulicy Kwiatkowskiego do ul. Jana Pawła II, ul. Jana Pawła II, odcinek ul. Budziwojskiej od ul. Jana Pawła II do ul. Podleśnej i ul. Podleśna.

Zamykane ulice i odcinki ulic będą wygradzane barierkami i taśmami. Nad bezpieczeństwem uczestników zawodów czuwać będą policjanci ruchu drogowego.