Policjanci pomogli mężczyźnie - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Policjanci pomogli mężczyźnie

Data publikacji 08.10.2019

Policjanci z Jarosławia pomogli mężczyźnie, który z obrażeniami głowy biegał po ulicy w Makowisku. Osłabionego i zziębniętego mężczyznę znaleźli na polu kukurydzy. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy przed medycznej i wezwali karetkę pogotowia. 53-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj po godz. 19, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie stacji paliw w Makowisku, mężczyzna z obrażeniami głowy biega po jezdni i najprawdopodobniej jest w szoku. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego natychmiast pojechali we wskazane miejsce.

Z relacji świadków wynikało, że zdezorientowany mężczyzna biegał po ulicy i miał obrażenia głowy. Policjanci ustalili, że wbiegł on na pole, na którym rosła kukurydza. Mundurowi sprawdzili teren i odnaleźli leżącego na ziemi półprzytomnego mężczyznę. Posiadał widoczne obrażenia głowy i był wyziębiony. Udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie.  53-letni mieszkaniec Jarosławia został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów.  

Policjanci ustalają w jakich okolicznościach mężczyzna doznał obrażeń ciała.