Narkotyki u kierowcy peugeota - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Narkotyki u kierowcy peugeota

Data publikacji 15.04.2019

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 24-letniemu mieszkańcowi gminy Raniżów, przy którym policjanci zabezpieczyli substancje psychoaktywne. Zainteresowanie policjantów wzbudziło dziwne zachowanie mężczyzny, który na widok funkcjonariusz zrobił się bardzo nerwowy. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli przy nim woreczki zawierające niedozwolone substancje.

Kolbuszowscy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na terenie miasta zauważyli w piątek około godz. 1 w nocy zaparkowany w rejonie kolbuszowskiego dworca samochód. W pobliżu pojazdu nie było żadnych osób. Chwilę potem policjanci zobaczyli idącego w kierunku dworca mężczyznę, który na widok radiowozu przyspieszył kroku i szybko wsiadł do zaparkowanego peugeota. Policjanci postanowili go wylegitymować. Podczas rozmowy zachowywał się nerwowo twierdząc, że nie ma dokumentów. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze zauważyli w jego portfelu woreczek strunowy.

Na miejsce przyjechał funkcjonariusz z wydziału kryminalnego, który razem z policjantami przeszukał 24-letniego mieszkańca gminy Raniżów oraz jego samochód. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli dwa woreczki strunowe z substancją koloru białego i brązowego. Badanie przy użyciu narkotestera potwierdziło w nich obecność substancji zabronionych.

W sprawie trwają dalsze czynności.