Przynieśli na policję znaleziony portfel - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Przynieśli na policję znaleziony portfel

Data publikacji 13.06.2019

Dzięki uczciwości młodego małżeństwa, mieszkaniec Lipnicy odzyskał swój portfel. Młodzi ludzie, którzy wraz z dzieckiem przyjechali w niedzielę na lody, znaleźli pod jedną z ławek portfel z pieniędzmi i dokumentami. Znalezisko przynieśli do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki. Policjanci bez trudu ustalili właściciela, który kilka godzin później odebrał swoją zgubę.

W niedzielę po południu do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki zgłosiło się młode małżeństwo z dzieckiem. Poinformowali, że będąc na lodach, pod jedną z ławek na kolbuszowskim rynku znaleźli portfel. W portfelu znajdowała się spora kwota pieniędzy oraz dokumenty. Policjanci bez trudu ustalili właściciela i szybko powiadomili go o znalezisku. Zaskoczony, ale szczęśliwy mieszkaniec gminy Dzikowiec, kilka godzin później odebrał swoją własność.

Uczciwym mieszkańcom gminy Kolbuszowa gratulujemy godnej do naśladowania postawy.

Wszystkim natomiast, którzy wybierają się na spacer, czy zakupy przypominamy o konieczności właściwego zabezpieczania swoich osobistych rzeczy. Niestety nie zawsze zgubione przedmioty, zwłaszcza wartościowe, trafiają na uczciwych znalazców, którzy chcą je zwrócić właścicielom.