Wypadek w Lubaczowie. Ranny został motocyklista i 10-letni pasażer - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Wypadek w Lubaczowie. Ranny został motocyklista i 10-letni pasażer

Data publikacji 12.09.2018

Wczoraj po południu lubaczowscy policjanci interweniowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Krasickiego w Lubaczowie. W zderzeniu motocykla z samochodem osobowym ucierpiał kierujący jednośladem i jego pasażer, 10-letnie dziecko. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w Lubaczowie na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z ulicą Krasickiego około godz. 14.30. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, kierujący audi, podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motocyklem suzuki, którym jechał 37-letni mieszkaniec Lubaczowa wraz z 10-letnim synem.
 
Ranny motocyklista wraz z dzieckiem zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzone badania wykazały, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną.

39-letniemu kierowcy audi, policjanci zatrzymali prawo jazdy za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dokładny przebieg wypadku zostanie ustalony przez lubaczowskich policjantów w toku prowadzonego w tej sprawie postępowania.

mtp