Pomogli potrzebującym - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Pomogli potrzebującym

W sobotę wieczorem policjanci dwukrotnie interweniowali wobec nietrzeźwych mężczyzn, którzy znajdowali się w okolicznościach zagrażających ich życiu. Jeden z mężczyzn sam poprosił policję o pomoc, drugi został zabrany przez funkcjonariuszy z pobocza drogi.

Policjanci regularnie odbierają zgłoszenia o osobach nietrzeźwych, które z uwagi na panujące warunki wymagają pomocy. Mieszkańcy powiatu niżańskiego nie przechodzą obojętnie obok takich osób i informują policję. 

W sobotę wieczorem, niemalże o tej samej godzinie, policjanci zaopiekowali się dwoma nietrzeźwymi mężczyznami. Pierwszy z nich sam poprosił policję o pomoc. Wypił sporo alkoholu i nie miał się, gdzie podziać. Mężczyzna trzeźwiał w policyjnym areszcie.

W tym samym czasie policjanci pojechali na interwencje do Rudnika nad Sanem, gdzie na poboczu drogi leżał pijany mężczyzna. Interwencja została zgłoszona przez mieszkankę Rudnika, która zauważyła go wychodząc na podwórko. Pijany mężczyzna został odwieziony do domu i oddany pod opiekę rodzinie.