VIII Turniej Piłkarski o Puchar Niepodległości służb mundurowych - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

VIII Turniej Piłkarski o Puchar Niepodległości służb mundurowych

6 października Komenda Powiatowa Policji w Nisku zorganizowała VIII Turniej Piłkarski o Puchar Niepodległości. W zmaganiach piłkarskich uczestniczyło 11 drużyn. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

W turnieju brało udział 11 reprezentacji z komend w Nisku, Tomaszowie Lubelskim, Rzeszowie, Jaśle, Tarnobrzegu, Ropczycach, Ustrzykach Dolnych, a także z Jednostki Wojskowej w Nisku, Zakładu Karnego w Chmielowie oraz samorządu niżańskiego. Turniej odbył się na stadionie Klubu Sportowego „Retman” w Ulanowie. Po kilkugodzinnych zmaganiach pierwsze miejsce zajęła reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Policjanci z Niska zajęli czwarte miejsce.

W kategorii indywidualnej za „najlepszego bramkarza” uznano Marcina Zakościelnego z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, w kategorii „najlepszy strzelec” – Artura Deryło z komendy w Tomaszowie Lubelskim, najleszym zawodnikiem został Dariusz Mielczarek w mieleckiej komendy. Wręczone zawodnikom nagrody zostały ufundowane przez Komendanta Powiatowego Policji w Nisku kom. Dariusza Szybiaka oraz Starostę Powiatu Niżańskiego Roberta Bednarza i Wójta Gminy Harasiuki Krzysztofa Kiszkę. 

Uczestnicy otrzymali puchary oraz gratulacje z rąk Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, W-ce Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Mieczysława Klimka, Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP w Nisku Mariusza Padiaska, Burmistrza Gminy i Miasta Ulanowa Stanisława Garbacza oraz Wójta Gminy Harasiuki Krzysztofa Kiszki.