Tragiczny wypadek w Zarszynie - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Zarszynie

Data publikacji 13.08.2019

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Zarszynie. W wypadku ranne zostały cztery osoby, które przewieziono do szpitala. Niestety życia kierowcy i pasażera fiata punto nie udało się uratować. W sprawie jest prowadzone postępowanie. Pozwoli ono na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło wczoraj o godz. 8.10 pomiędzy miejscowościami Zarszyn i Besko. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem punto, 62-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, jadąc w kierunku Zarszyna, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwlny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem peugeot. Kierujący fiatem doblo, który poruszał się za fiatem punto, aby uniknąc zderzenia, zjechał do rowu.

Cztery osoby zostały przewiezione so szpitala. Niestety życia 62-letniego kierującego oraz 64-letniego pasażera fiata punto nie udało sie uratować, mężczyźni zmarli w szpitalu.

Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Policjanci prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

  • Na zdjęciu pojazd biorący udział w zdarzeniu w Zarszynie
    Foto: KPP Sanok
  • Na zdjęciu samochód jednego z uczestników zdarzenia drogowego w Zarszynie
    Foto: KPP Sanok
  • Na zdjęciu pojazd biorący udział w zdarzeniu w Zarszynie, w tle samochód straży pożarnej.
    Foto: KPP Sanok