Rowerzystka wjechała w samochód - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Rowerzystka wjechała w samochód

Data publikacji 19.05.2017

Wczoraj po południu w Stalowej Woli doszło do wypadku, w którym ucierpiała 15-letnia rowerzystka. Wstępne ustalenia wskazują, że jadąca rowerem dziewczyna nie sygnalizując manewru skrętu wjechała w bok opla. Ranna 15-latka trafiła do stalowowolskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 17, w Stalowej Woli na ulicy Komisji Edukacji Narodowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, 15-letnia mieszkanka Stalowej Woli, jadąca rowerem nagle wykonała manewr skrętu w lewo i wjechała w bok opla, którym jechał 33-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia rowerzystka doznała obrażeń i została przewieziona do stalowowolskiego szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku. Przeprowadzone badania potwierdziły, że zarówno kierowca opla jak i rowerzystka, byli trzeźwi. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.