Wydarzenia

Turniej piłki siatkowej w Jedliczu. Drużyna ze Strzyżowa na podium

Data publikacji 26.05.2022

Znamy zwycięzców I Turnieju o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego w piłce siatkowej – Jedlicze 2022”. W zawodach zwyciężyła drużyna z województwa małopolskiego. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, a trzecie drużyna z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie .

W sobotę w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się I Turniej o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego w piłce siatkowej – Jedlicze 2022”

O zwycięstwo walczyły drużyny reprezentujące komendy policji garnizonu podkarpackiego oraz gościnnie drużyna reprezentująca NSZZ Solidarność Funkcjonariuszy i Pracowników Policji z województwa małopolskiego.

Organizatorem turnieju był NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego.

W zawodach uczestniczyło łącznie 9 zespołów. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze i w duchu fair play.

Po emocjonujących pojedynkach, zwycięstwo przypadło reprezentacji NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, a trzecie drużyna z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.