Poszukujemy zaginionego Aleksandra Kokot - Komunikaty - Policja Podkarpacka

Komunikaty

Poszukujemy zaginionego Aleksandra Kokot

Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych poszukuje zaginionego Aleksandra Kokot, 27-letniego mieszkańca Nowego Folwarku gm. Busko-Zdrój. Zaginiony 27 kwietnia br. pozostawił swój samochód marki Kia Picanto koloru białego na parkingu w miejscowości Brzegi Dolne gm. Ustrzyki Dolne i udał się w nieznanym kierunku. Od tego dnia nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych poszukuje zaginionego Aleksandra Kokot, 27-letniego mieszkańca Nowego Folwarku gm. Busko-Zdrój.

 

Zaginiony 27 kwietnia br. pozostawił swój samochód marki Kia Picanto koloru białego na parkingu w miejscowości Brzegi Dolne gm. Ustrzyki Dolne i udał się w nieznanym kierunku. Od tego dnia nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 

Rysopis: wzrost ok. 180 cm, oczy koloru niebieskiego, krępa budowa ciała, włosy ciemny blond, twarz owalna. Cechy charakterystyczne blizna na lewej ręce przed nadgarstkiem.

 

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych, tel. 13 4608310  lub 997, email: ustrzyki-dolne@rz.policja.gov.pl.