Mapy zagrożeń

Propozycje zgłaszane podczas odbytych spotkań w sprawie budowy

Data publikacji 21.03.2016

W ostatnich miesiącach brzozowscy policjanci prowadzili konsultacje społeczne dotyczące budowy „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. Odbyły się one na szczeblach powiatowych i gminnych. Przedstawiamy zgłaszane wnioski podczas prowadzonych spotkań.

Stworzone dzięki tym spotkaniom „mapy zagrożeń bezpieczeństwa” będą odzwierciedlać zagrożenia dostrzeżone przez służby i instytucje, a przede wszystkim będą uwzględniać opinie i uwagi lokalnej społeczności.

Podczas konsultacji policjanci zbierali wnioski o miejscach szczególnie zagrożonych na terenie powiatu brzozowskiego i poszczególnych gmin. Uczestnicy konsultacji brali aktywny udział w dyskusji i chętnie mówili o miejscach, w których widzą największe zagrożenie.

Poniżej zamieszczamy sprawozdania z przeprowadzonych spotkań dotyczące zgłaszanych propozycji.

 

 

Przypominamy, że każdy może pomóc w tworzeniu map zagrożeń bezpieczeństwa przesyłając informacje na specjalnie uruchomioną skrzynkę kontaktową poczty elektronicznej (w informacji należy wskazać, którego powiatu lub gminy dotyczy):


mapa.zagrozen@rz.policja.gov.pl

 

W sprawie "Map zagrożeń" można też kontaktować się ze swoim dzielnicowym lub z najbliższą jednostką policji.


W najbliższym czasie na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie odbędą się kolejne spotkania konsultacyjne.

 

 

Powrót na górę strony