Kierująca wjechała w słup energetyczny - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Kierująca wjechała w słup energetyczny

Data publikacji 29.04.2021

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Turzym Polu. Kierująca renaultem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w słup energetyczny. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wczoraj, po godz. 13, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Turze Pole. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 45-letnia mieszkanka powiatu sanockiego kierująca renaultem, jadąc od strony Humnisk w kierunku Jasionowa wyjeżdżając z zakrętu straciła panowanie nad pojazdem. Kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i wjechała do przydrożnego rowu, a samochód zatrzymał się na słupie energetycznym i pobliskim ogrodzeniu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującej. Była trzeźwa. Kobieta jechała sama.

Na szczęście wskutek tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Zakończyło się jedynie na rozbitym samochodzie i uszkodzonym słupie oraz ogrodzeniu.

  • Na zdjęciu widać zdarzenie drogowe. Samochód osobowy koloru bordowego przodem wbity w betonowego słupa energetycznego. Obok stoi strażak.
  • Zdjęcie z miejsca zdarzenia drogowego. Przedstawia bordowy samochód osobowy, który wjechał w betonowy słup energetyczny. Na jezdni stoją dwa samochody strażackie i kilku strażaków obok.
  • Na zdjęcie widać tył samochodu strażackiego stojącego na jezdni. Po jego lewej stronie poza drogą znajduje się smaochód osobowy koloru bordowego, a przy nim znajduje się kilku strażaków.
Powrót na górę strony