Wydarzenia

Wyrzucił śmieci - został ukarany mandatem

Data publikacji 05.04.2023

61-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego, zatrzymał się przed jedną z posesji w Golcowej i z transita, którym kierował wyrzucił dwie opony i bak samochodowy. Za zaśmiecanie mężczyzna został ukarany mandatem.

Wczoraj około godz. 10, policjantka z Posterunku Policji w Domaradzu interweniowała w Golcowej. Mieszkaniec tej miejscowości zgłosił, że mężczyzna kierujący białym fordem transitem, na jasielskich numerach rejestracyjnych, zatrzymał się w rejonie jego posesji i z samochodu zaczął wyrzucać śmieci.

Na miejscu, wspólnie ze zgłaszającym był kierowca busa. Podczas wyjaśniania okoliczności tego zajścia, funkcjonariuszka ustaliła, że tego dnia, w gminie Domaradz odbywał się odbiór odpadów wielkogabarytowych. 61-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego, który kierował fordem przyznał, że to on wyrzucił dwie opony i plastikowy bak samochodowy. Jak twierdził pozostawił te przedmioty przy drodze, aby „ktoś mógł sobie je odsprzedać na złom”.

Za popełnione wykroczenie 61-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Opony i bak samochodowy wróciły z powrotem do jego auta.

Powrót na górę strony