Wznowiono poszukiwania za zaginionym mężczyzną - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Wznowiono poszukiwania za zaginionym mężczyzną

Data publikacji 26.11.2009

Policjanci, rodzina i ochotnicy - mieszkańcy Makowiska od rana przeszukują kompleks leśny, szukając zaginionego Romana Kościelnego. Mężczyzna wyszedł z domu 3 września tego roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzają każdą informację, dotyczącą zaginionego.

Policjanci, rodzina i  ochotnicy - mieszkańcy Makowiska od rana przeszukują kompleks leśny, szukając zaginionego Romana Kościelnego. Mężczyzna wyszedł z domu 3 września tego roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzają każdą informację, dotyczącą zaginionego.


Roman Kościelny wyszedł z domu w Makowisku,  3 września tego roku. O jego zaginięciu Policję zawiadomiła rodzina kilka dni po zdarzeniu. Jarosławscy policjanci sprawdzili wszystkie miejsca, gdzie może przebywać zaginiony. Kilkakrotnie przeszukiwano okoliczne lasy. Funkcjonariusze sprawdzają każdą informację, dotyczącą miejsca przebywania zaginionego.


Dzisiaj, od rana policjanci wraz z rodziną i ochotnikami przeszukują, po raz kolejny,  kompleks leśny pomiędzy miejscowościami Makowisko, Olchowa i Ryszkową Wolą.Informację o zaginionym znajdziesz tutaj.
 

  • Foto: arch. KPP Jarosław
Powrót na górę strony