Wydarzenia

Zerwany przewód uderzył w motorowerzystę

Data publikacji 18.05.2022

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Kolbuszowej Górnej. Zerwany przez nieustalony pojazd przewód linii napowietrznej, uderzył w jadącego motorowerzystę. W wyniku uderzenia, kierowca jednośladu przewrócił się na jezdnię. 39-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Wczoraj około godz.14.30, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kolbuszowej Górnej, przy drodze krajowej nr 9. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieustalonym pojazdem zaczepił o przechodzący nad jezdnią napowietrzny przewód. Zerwany przewód uderzył w jadącego motorowerzystę, który upadł na jezdnię. Pojazd, który zerwał przewód, odjechał z miejsca zdarzenia. 39-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował motorowerem, z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku. Funkcjonariusze ustalają dane pojazdu, który zaczepił o kabel oraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 

Powrót na górę strony