Wydarzenia

33 Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

Data publikacji 30.06.2022

W najbliższy piątek na drogach powiatu kolbuszowskiego wystąpią utrudnienia związane z 33 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby zabezpieczające przejazd peletonu.

Przed nami 33 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W najbliższy piątek 1 lipca br. kolarze będą mieli do pokonania 142,8 km z Mielca do Tarnobrzega - przez Sędziszów Małopolski oraz Kolbuszową.

Na terenie powiatu kolbuszowskiego trasa wyścigu przebiegać będzie przez następujące miejscowości: Przedbórz, Bukowiec, Kolbuszowa Górna – drogą wojewódzka nr 987, Kolbuszowa Górna - drogą krajową nr 9, następnie Zarębki, Mechowiec, Płazówka, Kopcie, Wola Rusinowska, Brzostowa Góra – drogami powiatowymi, Majdan Królewski – drogą krajową nr 9 i drogą wojewódzką nr 872, Huta Komorowska – drogą wojewódzką nr 872.

Wjazd peletonu na drogi powiatu kolbuszowskiego zaplanowany jest w miejscowości Przedbórz o godzinie 14:37. Przewidywane są utrudnienia w postaci zamknięcia dróg od godziny 14:30 do godziny 15:30.

Trasę wyścigu będa zabezpieczać policjanci, strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Strażnicy Miejscy.

Powrót na górę strony