Wydarzenia

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Data publikacji 25.11.2022

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej. Kierujący toyotą potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę z dzieckiem w wózku. W wyniku zdarzenia 45-latka trafiła do szpitala. Na szczęście jej dziecku nic się nie stało.

Wczoraj około godz. 15.30 kolbuszowscy policjanci interweniowali na ulicy Obrońców Pokoju w Kolbuszowej, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym potrącenia kobiety i dziecka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą 67-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych kobietę wraz ze znajdującym się w wózku dzieckiem. W wyniku zdarzenia 45-letnia kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala, na szczęście jej 4-letniemu synkowi nic się nie stało. Oboje są mieszkańcami gminy Kolbuszowa.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy toyoty i pieszej, które wykazało, że byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia wykonano oględziny. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 67-letniemu kierowcy toyoty oraz dowód rejestracyjny pojazdu.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Powrót na górę strony