Wydarzenia

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Data publikacji 14.03.2023

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Majdan Królewski, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Mężczyźni wraz ze znajomymi siedzieli w zaparkowanym na uboczu samochodzie. W trakcie czynności okazało się, że jeden z nich miał w kieszeni woreczek z marihuaną, a drugi próbował schować narkotyki pod siedzeniem.

Kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego podjęli w sobotę interwencję wobec siedzących w samochodzie czterech mężczyzn. Znajdowali się oni w samochodzie osobowym marki Opel, zaparkowanym w rejonie zajezdni w Hucie Komorowskiej. Funkcjonariusze wylegitymowali znajdujących się w pojeździe czterech mieszkańców gminy Majdan Królewski w wieku od 26 do 37 lat.

W trakcie czynności mężczyźni zachowywali się nerwowo. Jeden z nich, 31-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, w trakcie interwencji wyciągnął z kieszeni mały woreczek z suszem roślinnym i włożył go pod siedzenie w samochodzie, co nie umknęło uwadze policjantów. Drugi, 35-latek miał w kieszeni kurki woreczek strunowy także z suszem roślinnym.

35 i 31-latek zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. Policjanci przebadali narkotestem zabezpieczony susz, który potwierdził, że to marihuana. Po wykonaniu niezbędnych czynności, mężczyźni zostali zwolnieni.

W sprawie trwają dalsze czynności.   

 

Powrót na górę strony