Wydarzenia

Dwóch pasażerów ucierpiało w wypadku w Wilczej Woli

Data publikacji 24.05.2023

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Wilczej Woli. W wyniku zderzenia volkswagena z fordem transitem do szpitala trafiło dwóch pasażerów osobówki. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 7.30 w Wilczej Woli, w rejonie skrzyżowania drogi powiatowej z drogą gminną. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, jadąc od Bojanowa w kierunku Wilczej Woli, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi powiatowej w drogę gminną, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym kierowcą forda transita.

W wyniku zdarzenia dwaj pasażerowie volkswagena - 20 i 43-letni mieszkańcy powiatu stalowowolskiego trafili do szpitala. 68-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, który kierował osobówką nie odniósł obrażeń. W wyniku zdarzenia nie ucierpiał również 43-letni kierowca forda, mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczących pojazdów.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

Powrót na górę strony