Niebezpieczne zdarzenie w Krzątce - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Niebezpieczne zdarzenie w Krzątce

Data publikacji 06.11.2019

73-letni kierowca hyundaia i 71-letni pasażer trafili do szpitala po tym, jak pojazd - którym podróżowali - wjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Krzątce. Jak ustalili policjanci, kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj około godz.18, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został poinformowany o zdarzeniu drogowym w Krzątce, na drodze relacji Krzątka - Bojanów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu marki Hyundai Santa Fe, 73-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Wraz z nim podróżował 71-letni mieszkaniec woj. śląskiego. W wyniku zdarzenia obydwaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca hyundaia był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze wykonali oględziny, a pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.  
 

  • Zdjęcia z miejsca zdarzenia drogowego w Krzątce
  • Zdjęcia z miejsca zdarzenia drogowego w Krzątce