Zderzenie pojazdów na ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Zderzenie pojazdów na ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej

Data publikacji 25.06.2020

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej. W wyniku zderzenia nissana z volkswagenem, do szpitala trafili pasażerowie nissana oraz kierowca volkswagena. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 16.30 na ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nissanem qashqaiem, 23-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec, wyjeżdżając z parkingu z zamiarem skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Nowej Wsi kierowcy volkswagena. W nissanie podróżowali mieszkańcy gminny Majdan Królewski - 82-letni mężczyzna i 75-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia oboje trafili do szpitala. Mężczyzna po udzieleniu pomocy został zwolniony, na dalszym leczeniu pozostała pasażerka nissana.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wykonali oględziny pojazdów i miejsca wypadku. W trakcie wykonywanych czynności do szpitala trafił również 39-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, kierujący volkswagenem.

W sprawie trwają dalsze czynności.