Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Brzózie Królewskiej - nie żyją dwie osoby

Data publikacji 11.02.2021

Policjanci z Leżajska pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj, w Brzózie Królewskiej. W zderzeniu dwóch pojazdów zginął kierowca mazdy i pasażer dodga.

Wczoraj około godz. 16, policjanci z Leżajska otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Brzózie Królewskiej, na drodze wojewódzkiej nr 875. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mazdą, jadąc w kierunku Sokołowa, w trakcie wyprzedzania innych pojazdów, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka dodgem. 40-latek kierujący mazdą jechał sam, natomiast dodgem podróżowały dwie osoby - 57-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego i 30-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który był pasażerem.

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginęły dwie osoby, kierowca mazdy i pasażer dodga. Do szpitala trafił kierujący dodgem.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

  • Miejsce wypadku w Brzózie Królewskiej. Na zdjęciu widać dwa pojazdy uczestniczące w wypadku
  • Miejsce wypadku w Brzózie Królewskiej. Na zdjęciu widać dwa pojazdy uczestniczące w wypadku i policjant wykonujący czynności
  • Miejsce wypadku w Brzózie Królewskiej. Na zdjęciu widać dwa pojazdy uczestniczące w wypadku
Powrót na górę strony