Wydarzenia

"Szlachetna Paczka" od leżajskiej komendy

Data publikacji 13.12.2022

Zgodnie z coroczną tradycją, policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, zaangażowali się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Paczki z prezentami trafiły do jednej z potrzebujących rodzin z terenu powiatu leżajskiego.

Całej akcji przyświecał jeden cel, zorganizowanie pomocy rodzinie znajdującej się w ciężkiej sytuacji materialnej, a jednocześnie podejmującej wszelkiego rodzaju działania w celu zmiany swojego trudnego położenia.

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie i Posterunku Policji w Grodzisku Dolnym, zaangażowali się w pomoc wybranej rodzinie. Z zebranych pieniędzy zakupione zostały przedmioty z listy potrzeb, którą przy współpracy z rodziną sporządzili wolontariusze „Szlachetnej Paczki”.

W minioną sobotę „Szlachetna Paczka” trafiła do specjalnego magazynu w Leżajsku, skąd została przewieziona do wybranej rodziny. Policyjną paczkę osobiście przekazał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku mł. insp. Artur Wasiuta.

Niezmiennie jak co roku, policjanci z leżajskiej komendy, w czasie wolnym od służby, w ramach wolontariatu, przez 3 dni pomagali dostarczać „Szlachetne Paczki” do potrzebujących rodzin.

W imieniu organizatorów, wolontariuszy i obdarowanej rodziny, przekazuję serdeczne podziękowania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych naszej jednostki, którzy wsparli akcję i okazali serce. 

  • "szlachetne paczkii"
  • Funkcjonariusze ze "Szlachetną paczką"
  • Zdjęcie przedstawia policjantów oraz wolontariuszy podczas akcji "Szlachetna paczka".
  • grafika policja szlachetna paczka
Powrót na górę strony