Wydarzenia

„Szlachetna Paczka” od leżajskiej Policji

Data publikacji 09.12.2019

Tradycyjnie, jak co roku, policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku zaangażowali się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Upominki trafiły do jednej z potrzebujących rodzin z terenu powiatu leżajskiego.

Całej akcji przyświecał jeden cel, zorganizowanie pomocy rodzinie najbardziej potrzebującej, znajdującej się w ciężkiej sytuacji materialnej, a jednocześnie podejmującej wszelkiego rodzaju działania w celu zmiany swojego trudnego położenia.

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie i Posterunku Policji w Grodzisku Dolnym, zaangażowali się w pomoc wybranej rodzinie. Z zebranych pieniędzy zakupione zostały przedmioty z listy potrzeb, którą przy współpracy z rodziną sporządzili wolontariusze.

W sobotę „Szlachetna Paczka” trafiła do specjalnego magazynu w Leżajsku, skąd została przewieziona do wybranej rodziny. Policyjną paczkę osobiście przekazał Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku mł. insp. Zenon Wierzchowski.

W tym roku, policjanci z leżajskiej komendy pomagali również w dostarczaniu „Szlachetnych Paczek”. Specjalnymi busami wozili podarunki z magazynu do wybranych rodzin.     

W imieniu organizatorów, wolontariuszy i obdarowanej rodziny, przekazano serdeczne podziękowania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych naszej jednostki, którzy wsparli akcję i okazali serce. 

  • Kolorowa fotografia. Komendant z policjantami nosi paczki z samochodu do magazynu.
    Fot. KPP w Leżajsku.
  • Kolorowa fotografia. Magazyn Szlachetnej Paczki w Leżajsku. Policjanci wraz z wolontariuszami na tle paczek.
    Fot. Marcel Haczyk
  • Kolorowa fotografia. Policjanci i wolontariusze na tle paczek, choinek i hasła całej akcji.
    Fot. Marcel Haczyk
Powrót na górę strony