Wydarzenia

Dachowanie peugeota

Data publikacji 27.05.2022

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj, na trasie Żuków–Nowy Lubliniec. Podróżująca z dwójką dzieci kobieta, straciła panowanie nad samochodem i dachowała. Mieszkanka gminy Cieszanów śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego została przetransportowana do szpitala. Podróżujące z nią dzieci nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Dzisiaj przed godz. 9, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu na trasie Żuków-Nowy Lubliniec. Na miejsce udali się policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego i policjanci ruchu drogowego z lubaczowskiej komendy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca peugeotem, 28-letnia mieszkanka gminy Cieszanów, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, straciła panowanie nad samochodem zjechała na przeciwległy pas, następnie do rowu i dachowała. Siła uderzenia była tak duża, że kobieta wypadła z samochodu, który następnie ją przygniótł. Z kobietą podróżowało dwoje dzieci w wieku 2 i 4 lat. Z uwagi na obrażenia kobiety na miejsce został wezwany śmigłowiec LPR, który przetransportował ją do szpitala. Na szczęście podróżujące z nią dzieci nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

mtp

 • rozbity samochód stojący na polach
  Fot KPP Lubaczów
 • Ratownicy medyczni i strażacy wkładają do śmigłowca ranną kobietę, w tle rozbity samochód
  Fot KPP Lubaczów
 • Rozbity samochód w tle karetki pogotowia
  fot. arch. KPP Lubaczów/PK
 • Rozbity samochód na polach w tle karetka pogotowia
  fot. arch. KPP Lubaczów/PK
Powrót na górę strony