Wydarzenia

Zaproszenie na debatę społeczną w Lubaczowie

Data publikacji 21.06.2022

W najbliższy piątek, 24 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się debata społeczna dla mieszkańców miasta i gminy Lubaczów pod hasłem „Metody i sposoby oszustów wyłudzających pieniądze”.

Oszuści cały czas szukają nowych pomysłów lub modyfikują dotychczas wykorzystywane metody, aby skutecznie wyłudzać pieniądze, które często stanowią oszczędności całego życia. Przestępcy posługują się podstępem i podszywają się pod funkcjonariuszy lub podają się za dawno niewidzianych krewnych. Policjanci cały czas przestrzegają przed oszustami wyłudzającymi pieniądze tzw. metodą „na policjanta, wnuczka, prokuratora czy amerykańskiego żołnierza”.

Działając w oparciu o zgłaszane do tej pory rekomendacje oraz potrzeby omówienia występującego zjawiska, lubaczowscy policjanci zorganizowali debatę społeczną. Adresatami tego przedsięwzięcia są mieszkańcy miasta i gminy Lubaczów.

Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorz Błaszczyk, zaprasza do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 24 czerwca br. o godz. 17., w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

 

Powrót na górę strony