Wydarzenia

Zdarzenie drogowe w Cieszanowie

Data publikacji 17.08.2022

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, na ul. Sienkiewicza w Cieszanowie. Kierowca bmw zderzył się ze skręcającym w lewo renaultem i wpadł do rowu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Od kierowcy bmw została pobrana krew do badań.

Wczoraj około godz. 13, w Cieszanowie doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca bmw, jadąc z nadmierną prędkością uderzył w prawidłowo skręcający samochód marki Renault. Siła uderzenia była tak duża, że bmw wpadło do rowu. Na szczęście żaden z kierowców nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości u kierowcy renault, 27-letniego mieszkańca Przemyśla, wykazało, że był on trzeźwy. Kierowca bmw odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, dlatego została pobrana od niego krew do badań. Z uwagi na podejrzenie, że kierowca bmw, 34-letni mieszkaniec gminy Lubaczów kierował samochodem, będąc w stanie nietrzeźwości, zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

mtp

  • Samochód marki bmw stojący po kolizji w rowie w tle drugi samochód
    Fot KPP Lubaczów
  • Samochód marki bmw stojący po kolizji w rowie w tle drugi samochód
    Fot KPP Lubaczów
Powrót na górę strony