Wydarzenia

Trzech nietrzeźwych kierujących w ciągu jednego dnia

Data publikacji 17.08.2022

Tylko wczoraj, policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom i ukarali mandatem karnym jednego nietrzeźwego rowerzystę. Rekordzistą okazał się 65-letni kierowca fiata. Mężczyzna nie dość, że doprowadził do kolizji drogowej, to jeszcze miał w organizmie blisko 3 promile.

Tuż po godz. 17, w miejscowości Stare Sioło, policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazałosię, że 52-letni mieszkaniec gminy Oleszyce miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 2,5 tysiąca złotych.

Przed godz. 18, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że od miejscowości Młodowa w kierunku Lubaczowa jedzie ford, którego kierowca może być nietrzeźwy. Policjanci natychmiast udali się we wskazanym kierunku i zatrzymali do kontroli kierowcę forda. Okazało się, że 31-letni mieszkaniec gminy Lubaczów miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Stracił swoje prawo jazdy i teraz będzie odpowiadał przed sądem.

Tego dnia, rekordzistą okazał się 65-letni mieszkaniec gminy Narol. Przed godz. 19, na telefon kierownika posterunku w Narolu, zadzwonił mężczyzna i poinformował go, że na parkingu w Lipsku kierowca fiata, uszkodził jego pojazd. Policjanci natychmiast udali się na miejsce, gdzie okazało się, że 65-letmi kierowca fiata próbując zaparkować, najechał tyłem na zaparkowanego volkswagena. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

mtp

Powrót na górę strony