Wydarzenia

Stracił prawo jazdy za przekroczenie predkości

Data publikacji 02.02.2023

Kierowca osobowego audi, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 105 km/h. Za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem. Policjanci apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

Wczoraj przed godz. 10, policyjny patrol ruchu drogowego, w miejscowości Zalesie, zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki audi. Okazało się, że mężczyzna znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 105 km/h.

Za popełnione wykroczenie 37-letni obywatel Ukrainy na 3 miesiące stracił prawo jazdy. Został też ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Zimą warunki na drodze są bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni, nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.

Powrót na górę strony