Wydarzenia

Policjanci zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków

W środę policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Ulanów. W trakcie wykonywanych czynności, na miejscu interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli blisko kilogram marihuany. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz nawet do 10 lat kary pobawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, w środę przed godz. 19, przybyli na miejsce interwencji w związku ze zgłoszeniem dotyczącym awantury domowej. Na miejscu zatrzymali agresywnego 45-latka. Ponadto zgłaszająca wskazała mundurowym miejsce w domu, w którym mężczyzna może przechowywać substancje zabronione. To potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy, którzy podczas wykonywanych czynności poczuli charakterystyczny zapach.

W jednym z pomieszczeń, funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny ukryty w plastikowych pojemnikach, pudełkach tekturowych, papierowych torbach oraz foliowych workach. Badanie wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana w ilości blisko kilograma.

45-latek, oprócz odpowiedzialności za stosowanie przemocy w rodzinie - poniesie również konsekwencje za posiadanie znacznej ilości narkotyków za co grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  • na podłodze leży kartonowe pudło wypełnione roślinnym suszem
  • na podłodze leży plastikowe pudełko wypełnione roślinnym suszem wyżej pomarańczowa pokrywka
  • na podłodze leży plastikowe pudło oraz foliowy worek wypełnione roślinnym suszem
Powrót na górę strony