Wydarzenia

Wyścig „Solidarności” i Olimpijczyków – utrudnienia na drogach powiatu niżańskiego

W środę, w Nisku policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy biorących udział w I etapie 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Z związku z przejazdem peletonu będą występować utrudnienia w ruchu.

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności i Olimpijczyków”, odbędzie się 9 września na odcinku trasy Nisko-Sokołów Małopolski-Ulanów. Na trasie przejazdu będzie obowiązywać zmiana organizacji ruchu.

W związku z przejazdem kolarzy, w godzinach  9:00 -  15:00 wystąpią utrudnienia w ruchu na terenie Niska (początek wyścigu Plac Wolności), na drodze krajowej nr 19 do miejscowości Zarzecze, następnie na drodze wojewódzkiej nr 858 oraz na terenie Gminy i Miasta Ulanów.

Oprócz 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności" i Olimpijczyków, na terenie Niska odbędzie się „12. Mini wyścig Solidarności”.

Przejazd kierowców poruszających się drogami, gdzie przewidywany jest wyścig, będzie regulowany przez służby zabezpieczające.

 

Apelujemy do kierowców oraz pieszych o stosowanie się do poleceń i sygnałów wydawanych przez policjantów oraz osoby zabezpieczające wyścig.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony