Mapy zagrożeń

Wnioski po konsultacjach społecznych w powiecie sanockim

Data publikacji 21.03.2016


Sanoccy policjanci tworząc „Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa” spotykali się z mieszkańcami lokalnych społeczności i przedstawicielami różnych instytucji i zbierali informacje o zagrożeniach. W dyskusji na temat bezpieczeństwa mógł wziąć udział każdy- spotkania odbyły się w gminach  powiatu sanockiego, a w mieście zorganizowano wiele konsultacji na terenie poszczególnych dzielnic.
 
Zebrane informacje posłużyły sanockim policjantom do stworzenia lokalnej mapy zagrożeń. Pozwoli ona na bardziej efektywne dyslokowanie patroli policyjnych w miejsca, gdzie mieszkańcy zgłaszają problemy w zakresie bezpieczeństwa.
 
Poniżej przedstawiamy wnioski i propozycje, jakie zgłaszali mieszkańcy powiatu sanockiego w czasie konsultacji społecznych:
 
 
 
Przypominamy, że każdy może pomóc w tworzeniu map zagrożeń bezpieczeństwa przesyłając informacje na specjalnie uruchomioną skrzynkę kontaktową poczty elektronicznej (w informacji należy wskazać, którego powiatu lub gminy dotyczy):
 
mapa.zagrozen@rz.policja.gov.pl

W sprawie "Map zagrożeń" można też kontaktować się ze swoim dzielnicowym lub z najbliższą jednostką policji. O terminach kolejnych konsultacji mieszkańcy powiatu sanockiego będą informowani za pośrednictwem strony internetowej.
Powrót na górę strony