Odpowie za posiadanie marihuany - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Odpowie za posiadanie marihuany

Data publikacji 10.08.2017

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie marihuany. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu znaleźli ponad 37gramów narkotyku. Mężczyzna przyznał się do winy. Odpowie za posiadanie niedozwolonych środków odurzających.

Zatrzymanie było efektem pracy policjantów z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Funkcjonariusze uzyskali informację, o mężczyźnie mogącym posiadać marihuanę. Narkotyki miał przechowywać w wynajmowanym mieszkaniu. 

W poniedziałek policjanci weszli do jego mieszkania  Podczas przeszukania znaleźli susz roślinny, dwie elektroniczne wagi i młynek do rozdrabniania suszu. 22-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Po zważeniu okazało się, że jest jej ponad 37 gramów. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyku, a funkcjonariusze przedstawili mu zarzut. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.