Dachowanie seata w Roźwienicy - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Dachowanie seata w Roźwienicy

Data publikacji 14.06.2019

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Roźwienicy. Kierująca seatem zjechała na pobocze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, po czym samochód dachował w przydrożnym rowie. W tym zdarzeniu została ranna pasażerka auta.

Wczoraj o godz. 10.20, policjanci wydziału ruchu drogowego jarosławskiej jednostki zostali skierowani przez dyżurnego do Roźwienicy, gdzie na drodze wojewódzkiej nr 880, doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca seatem, 52-letnia mieszkanka gminy Roźwienica, zjechała nagle na pobocze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, po czym samochód dachował w przydrożnym rowie. Policjanci poddali kobietę badaniu na alkomacie, była trzeźwy. Do szpitala z obrażeniami została przewieziona pasażerka pojazdu, 16-letnia mieszkanka gminy Roźwienica.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i oględziny pojazdu, wykonano dokumentację fotograficzną. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca miejsce wypadku drogowego. Na zdjęciu widoczna jest droga na której w oddali stoi umundurowany policjant, a za nim na drodze znajdują się pojazdy.
    Foto KPP Jarosław
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca miejsce wypadku drogowego. Na zdjęciu widać pojazd w położeniu na dachu. Pojazd ten znajduje się w betonowym rowie.
    Foto KPP Jarosław