Wydarzenia

Jasielscy policjanci stanęli na podium w turnieju piłki nożnej

Data publikacji 30.06.2008

Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wywalczyła III miejsce w policyjnych mistrzostwach piłki nożnej o puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Turniej odbył się w miniony piątek w Tarnobrzegu. W zawodach...

Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wywalczyła III miejsce w policyjnych mistrzostwach piłki nożnej o puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Turniej odbył się w miniony piątek w Tarnobrzegu.  W zawodach uczestniczyło 11 drużyn. Zespoły występowały w 6-osobowych składach, w 2 grupach eliminacyjnych. Zwycięscy grup walczyli o I  miejsce w turnieju. Drużyny, które zajęły drugie miejsce w grupach walczyły o III miejsce w turnieju. Jaślanie z trzema remisami i dwoma zwycięstwami zajęli 2 miejsce w swojej grupie. W meczu o trzecie miejsce pokonali reprezentację KPP w Stalowej Woli 3:0.Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Grzegorz Żytniak z KPP Jasło. Miejsca na podium zajęły drużyny:        I.        CBŚ KWP w Rzeszowie       II.        KPP w Mielcu                                III.       KPP w JaśleWięcej o turnieju przeczytasz na stronie KMP w Tarnobrzegu.