Policjanci pomogli mężczyźnie - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Policjanci pomogli mężczyźnie

Data publikacji 20.04.2017

Policjanci ze Stalowej Woli uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. 33-latek zadzwonił pod numer alarmowy i poinformował, że ma zamiar popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.

Było po godz. 19, kiedy dyżurny stalowowolskiej komendy odebrał wczoraj połączenie z telefonu alarmowego. W słuchawce usłyszał męski głos. Dzwoniący poinformował, że chce popełnić samobójstwo. Mężczyzna powiedział dyżurnemu, że czuje się samotny, nie ma po co żyć i idzie na tory rzucić się pod pociąg. Policjant ustalił, że dzwonił do niego 33-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego
 
Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policyjny patrol. Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę, który był pod wpływem alkoholu. W rozmowie z policjantami przyznał, że dzwonił na Policję, bo chciał popełnić samobójstwo.
 
33-letni mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy. Policjanci wyjaśniają przyczyny, dla których 33-latek chciał się targnąć na swoje życie.