Dwa tragiczne wypadki - Aktualności - Policja Podkarpacka

Aktualności

Dwa tragiczne wypadki

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych. Wczoraj, rano w miejscowości Łęki Dolne zginął rowerzysta, który został potrącony przez samochód osobowy. Na miejscu zginął też kierujący motorowerem, który wjechał w jadący z przeciwka kombajn.

Wczoraj przed godz. 16, w miejscowości Łęki Dolne w powiecie dębickim, zginął rowerzysta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec powiatu dębickiego, kierując rowerem, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, kierującej samochodem marki Deawoo Tico i doszło do zderzenia. W wyniku doznanych obrażeń kierujący jednośladem zmarł na miejscu. Kierująca osobówka była trzeźwa.

Natomiast wczoraj, około godz. 18.30, dyżurny łańcuckiej komendy został powiadomiony o wypadku w miejscowości Markowa. Policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, kierując motorowerem, zderzył się z jadącym z przeciwka kombajnem. W wyniku zdarzenia 23-latek zmarł. Policjanci ustalili, że kierujący kombajnem, w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.