Wypadek w Przemyślu, nie żyją dwie osoby - Aktualności - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Aktualności

Wypadek w Przemyślu, nie żyją dwie osoby

Data publikacji 20.10.2020

Tragiczny w skutkach okazał się wczorajszy wypadek, do którego doszło na obwodnicy Przemyśla. W zderzeniu dwóch fiatów i volkswagena, zginały dwie osoby podróżujące fiatem sienną.

Wczoraj po godz. 15, na obwodnicy Przemyśla doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech pojazdów. Jak wstępnie ustalono, 37-latka kierująca fiatem sienną, jadąc ul. Zadwórzańską, podczas skrętu w lewo, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z volkswagenem. Siła uderzenia była tak duża, że fiat sienna uderzył jeszcze w fiata punto.

Fiatem sienną podróżowały trzy osoby. Na miejscu zginęła kierująca tym pojazdem i jej 71-letni pasażer, natomiast druga z pasażerek, 64-letnia kobieta trafiła do szpitala. W zdarzeniu ranny został także 36-latek, kierujący volkswagenem. Mężczyzna trafił na badania do szpitala. Zarówno on jak i kierujący fiatem punto, w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku oraz zebrali materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia. Utrudnienia na drodze krajowej nr 77, trwały przez kilka godzin.

Powrót na górę strony