Policja Podkarpacka

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności z Powiatów

 1. Jasło: Zdarzenie drogowe z udziałem autobusu

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Jaśle na ul. Floriańskiej. Kierująca audi doprowadziła do zderzenia czołowo-bocznego z autobusem. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

 2. Mielec: Tragiczny wypadek w Książnicach

  Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dzisiaj na prywatnej posesji w Książnicach. Podczas wykonywania prac przydomowych, kobieta została przygnieciona przez ciągnik. Mimo reanimacji jej życia nie udało się uratować.

 3. Leżajsk: Zajmował się psem kierując pojazdem - uderzył w przepust

  Leżajscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po południu, na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach. Kierujący osobowym volkswagenem zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wypadku ucierpiały trzy osoby.

 4. Ropczyce: Odpowie za bezpodstawnie wezwanie służb

  Za bezpodstawne wezwanie policjantów odpowie 50-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Mężczyzna powiadomił funkcjonariuszy, że w miejscowości Zagorzyce kobieta została raniona nożem. Gdy mundurowi przyjechali na interwencję okazało się, że taka sytuacja nie miała miejsca.

 5. Leżajsk: Konferencja dotycząca zaburzeń odżywiania prowadzących do depresji

  W Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku odbyła się konferencja dotycząca „Zaburzeń odżywiania prowadzących do depresji”. Jednym z organizatorów tego przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku.

 6. Krosno: 2,5 promila alkoholu u 68-letniego kierowcy subaru

  2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący subaru, który omal nie potracił rowerzysty w miejscowości Bajdy. Chwilę wcześniej, pijany 68-latek wjechał na pobocze i uszkodził przydrożny słup.

 7. Sanok: Tragiczny finał poszukiwań 45-letniego mężczyzny

  Policjanci wspólnie z innymi służbami poszukiwali 45-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, około godz. 17, kiedy szedł drogą techniczną w okolicy obwodnicy Sanoka. Do chwili zgłoszenia do niego nie powrócił. Wczoraj jego ciało zostało odnalezione w kompleksie leśnym. Tożsamość potwierdziła najbliższa rodzina.

Najnowsze komunikaty

Poszukiwani i osoby zaginione

Statystyki dnia

2024-05-28
Osoby zatrzymane6
Tymczasowo aresztowani1
Dozory policyjne4
Wypadki drogowe5
- ranni5
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy4
2024-05-27
Osoby zatrzymane24
Tymczasowo aresztowani0
Dozory policyjne4
Wypadki drogowe4
- ranni4
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy9
2024-05-26
Osoby zatrzymane16
Tymczasowo aresztowani0
Dozory policyjne0
Wypadki drogowe7
- ranni7
- zabici1
Nietrzeźwi kierowcy11
2024-05-25
Osoby zatrzymane23
Tymczasowo aresztowani0
Dozory policyjne2
Wypadki drogowe7
- ranni8
- zabici1
Nietrzeźwi kierowcy15
Powrót na górę strony