Policja Podkarpacka

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności z Powiatów

 1. Sanok: Wypadek w miejscowości Zahutyń

  Kierujący ciężarowym manem potrącił pieszą przechodzącą przez jezdnię. W wyniku obrażeń kobieta zmarła w szpitalu. Prowadzone przez policjantów czynności, pozwolą na ustalenie okoliczności zdarzenia.

 2. Mielec: Kierowca BMW przekroczył prędkość. Okazało się, że był pijany

  Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 38-letni kierowca BMW, który w Mielcu na ul. Wojsławskiej, przekroczył dopuszczalną prędkość o 44 km/h. Policjanci udaremnili dalszą jazdę mieszkańcowi Mielca. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy.

 3. Krosno: Motocyklista zderzył się z autobusem

  Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia motocyklisty z autobusem w Iwoniczu-Zdroju. Kierujący jednośladem z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

 4. Lubaczów: Niebezpieczne zdarzenie drogowe na trasie Opaka-Nowa Grobla

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj, na trasie Opaka-Nowa Grobla. Kierujący volkswagenem, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie przejechał przez rów i uderzył w drzewo. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

 5. Przeworsk: Nietrzeźwy motocyklista uczestnikiem zdarzenia drogowego

  Blisko 3 promile alkoholu miał w organizmie 41-letni motocyklista, który jadąc przez miejscowość Lipnik, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Dodatkowo, mieszkaniec gminy Markowa, w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierujący jednośladem trafił do szpitala, nie odniósł poważnych obrażeń.

 6. Rzeszów: Dwie piesze ucierpiały w porannych zdarzeniach w Rzeszowie

  Dwa wypadki z udziałem pieszych, odnotowali dziś rano, rzeszowscy policjanci. W obu przypadkach okoliczności były podobne. Na ul. Rejtana kierujący fiatem, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potracił kobietę. Ponad dwie godziny później, na ulicy Hanasiewicza, kierująca chevroletem potrąciła mieszkankę Rzeszowa. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i kierowaniem się zasadą ograniczonego zaufania.

 7. Przeworsk: Niedostosowanie prędkości przyczyną zdarzenia drogowego w Przeworsku

  Przeworscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Niepodległości w Przeworsku. Kierujący range roverem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny.

Najnowsze komunikaty

Poszukiwani i osoby zaginione

Zapowiedzi wydarzeń

Statystyki dnia

2023-09-26
Osoby zatrzymane14
Tymczasowo aresztowani1
Dozory policyjne0
Wypadki drogowe6
- ranni5
- zabici1
Nietrzeźwi kierowcy5
2023-09-25
Osoby zatrzymane10
Tymczasowo aresztowani1
Dozory policyjne4
Wypadki drogowe3
- ranni3
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy6
2023-09-24
Osoby zatrzymane29
Tymczasowo aresztowani0
Dozory policyjne2
Wypadki drogowe1
- ranni1
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy16
2023-09-23
Osoby zatrzymane36
Tymczasowo aresztowani0
Dozory policyjne1
Wypadki drogowe8
- ranni8
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy23
Powrót na górę strony