Policja Podkarpacka

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności z Powiatów

 1. Rzeszów: Dwie piesze ucierpiały w porannych zdarzeniach w Rzeszowie

  Dwa wypadki z udziałem pieszych, odnotowali dziś rano, rzeszowscy policjanci. W obu przypadkach okoliczności były podobne. Na ul. Rejtana kierujący fiatem, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potracił kobietę. Ponad dwie godziny później, na ulicy Hanasiewicza, kierująca chevroletem potrąciła mieszkankę Rzeszowa. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i kierowaniem się zasadą ograniczonego zaufania.

 2. Przeworsk: Niedostosowanie prędkości przyczyną zdarzenia drogowego w Przeworsku

  Przeworscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Niepodległości w Przeworsku. Kierujący range roverem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny.

 3. Krosno: 68-latek potrącony na przejściu dla pieszych

  Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Białobrzeskiej w Krośnie. Kierujący peugeotem, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił mężczyznę. 68-letni poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala.

 4. Pijany kierowca sprawcą kolizji

  Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia w Głobikówce., gdzie kierujący volkswagenem polo wjechał w jadącego z przeciwnego kierunku volkswagena passata. Okazało się, że 46-latek, siedzący za kierownicą volkswagena polo, był pijany. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

 5. Stalowa Wola: Policjanci promowali bezpieczeństwo i zawód policjanta podczas wojskowego pikniku

  Policjanci uczestniczyli w pikniku wojskowym zorganizowanym z okazji przeformowania 16. Tczewskiego Batalionu Saperów w 18. Pułk Saperów. Podczas tego wydarzenia dla najmłodszych uczestników przygotowano wiele ciekawych atrakcji, w tym pokaz sprzętu. Policjanci wykorzystali ten czas na profilaktyczną edukację i promocję zawodu.

 6. Przeworsk: Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przyczyną zdarzenia drogowego

  Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego wczoraj na skrzyżowaniu ul. Łańcuckiej z ul. Studziańską w Przeworsku. Kierująca pojazdem marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadziła do zdarzenia z kierującym samochodem osobowym marki Toyota.

 7. Brzozów: Nowy sprzęt dla brzozowskich policjantów

  Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Brzozowie został na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie uroczyście przekazany wysokiej klasy miernik poziomu dźwięku. Urządzenie to pozwoli policjantom ruchu drogowego na skuteczną walkę z nadmiernie emitowanym hasałem przez pojazdy.

Najnowsze komunikaty

Poszukiwani i osoby zaginione

Zapowiedzi wydarzeń

Statystyki dnia

2023-09-20
Osoby zatrzymane12
Tymczasowo aresztowani1
Dozory policyjne1
Wypadki drogowe3
- ranni4
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy6
2023-09-19
Osoby zatrzymane20
Tymczasowo aresztowani4
Dozory policyjne0
Wypadki drogowe3
- ranni4
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy13
2023-09-18
Osoby zatrzymane12
Tymczasowo aresztowani1
Dozory policyjne1
Wypadki drogowe6
- ranni6
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy8
2023-09-17
Osoby zatrzymane25
Tymczasowo aresztowani0
Dozory policyjne0
Wypadki drogowe5
- ranni5
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy12
Powrót na górę strony