Aktualności

Sukcesy kolarskie sanockiego policjanta

Data publikacji 23.06.2023

Pasją dyżurnego z sanockiej komendy, poza godzinami pracy, jest kolarstwo. Policjant często bierze udział w zawodach, do których przygotowuje się miesiącami. Jego najnowszymi sukcesami są 1 miejsce w amatorskim wyścigu Orlen Lang Team Race Arłamów w kategorii M45 oraz 2 miejsce w VII Gorlickim Kryterium Kolarskim w kategorii M3.

Podinsp. Artur Wojtowicz w czasie wolnym od służby trenuje kolarstwo. Do pracy prawie zawsze przyjeżdża rowerem. Często można go spotkać na drogach powiatu sanockiego, przemierzającego jednośladem imponujące odległości, bez względu na pogodę. Jego treningi i ciężka praca przyniosły oczekiwany efekt. Ostatnie tygodnie były dla podinsp. Artura Wojtowicza pełne sukcesów związanych z jego hobby

Zdobył 1 miejsce w liczącym 75 km wyścigu Orlen Lang Team Race w Arłamowie w kategorii M45 oraz 2 miejsce w 40-kilometrowym VII Gorlickim Kryterium Kolarskim w kategorii M3, w kategorii ogólnej był na 6 pozycji.

Podinsp. Artur Wojtowicz w Policji pełni służbę od ponad 28 lat. Obecnie jest dyżurnym w sanockiej komendzie. Swoją sportową pasję godzi z policyjną służbą. Trenuje i na bieżąco startuje w rożnych wyścigach.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i spełnienia w pracy zawodowej.

  • Grupa kolarzy biorąca udział w wyścigu w Arłamowie.
    Kolarze biorący udział w wyścigu w Arłamowie. Podinsp. Artur Wojtowicz drugi od lewej.
  • Laureaci wyścigu w Arłamowie na podium. Pierwszy na podium podinsp. Artur Wojtowicz.
    Arłamów. Pierwszy na podium podinsp. Artur Wojtowicz.
  • Zwycięscy wyścigu w Gorlicach. Na drugim miejscu podinsp. Artur Wojtowicz.
    Podium wyścigu w Gorlicach. Na drugim miejscu podinsp. Artur Wojtowicz.
Powrót na górę strony