Aktualności

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 37-latek miał mefedron i amfetaminę

Data publikacji 06.07.2023

Dzielnicowi z komisariatu w Pruchniku zatrzymali 37-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna, w pokoju który wynajmował posiadał amfetaminę i mefedron. Mieszkaniec Knurowa usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Poszukiwany przez funkcjonariuszy zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego w Gliwicach, został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy lata.

W środę przed godz. 20, dzielnicowi z komisariatu w Pruchniku, podczas wykonywanych czynności związanych z poszukiwaniami osób ukrywających się przed organami ścigania, udali się do jednego z gospodarstw agroturystycznych, znajdujących się na terenie gminy Pruchnik. Tam zastali poszukiwanego listem gończym, 37-letniego mieszkańca Knurowa. Podczas przeszukania pokoju który wynajmował mężczyzna, policjanci ujawnili dwa woreczki foliowe z zawartością substancji koloru białego oraz wagę.

Zabezpieczona substancja została zbadana testerem narkotykowym, który wstępnie wykazał, że jest to amfetamina i mefedron.

37-latek został zatrzymany i doprowadzony policyjnejgo aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego w Gliwicach, mieszkaniec Knurowa został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy lata. Ma na swoim koncie przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu.

 

Powrót na górę strony