Aktualności

Podziękowania dla policjantów z Boguchwały

Data publikacji 27.09.2023

Do Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie wpłynął list od właściciela skradzionego roweru, w którym podziękował policjantom z Boguchwały za zaangażowanie, profesjonalizm i odnalezienie jednośladu. Wyjątkowym wyróżnieniem dla funkcjonariuszy są słowa uznania od osób, którym mogli pomóc. Czujemy przede wszystkim satysfakcję, ponieważ takie gesty są wielką motywacją do dalszej pracy.

Policjanci za swoją służbę nie oczekują podziękowań, jednak każde miłe słowo ze strony osób, którym pomogli, wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy. Czasami sytuacje, które wydają nam się zupełnie naturalne i zwykłe, w odczuciu innych mogą być czymś wyjątkowym. Policjanci służą pomocą zawsze, gdy tylko mogą. Podczas wykonywania codziennych obowiązków, starają się dbać o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców naszego powiatu.

Początkiem sierpnia, policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru, na szkodę jednego z mieszkańców Rzeszowa. Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale, którzy pracowali nad tą sprawą ustalili sprawcę kradzieży i odzyskali rower.

Właściciel, myślał, że już nie odzyska jednośladu, dlatego był bardzo szczęśliwy kiedy zguba do niego wróciła. Dał temu wyraz pisząc list do Komendanta z podziękowaniem.

 

Powrót na górę strony