Aktualności

Jechał 121 km/h w obszarze zabudowanym

Data publikacji 20.11.2023

Policjanci z brzozowskiej drogówki starają się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego między innymi poprzez kontrolowanie prędkości. W niedzielne popołudnie, funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego kierującego audi, który w miejscowości Przysietnica, pędził z prędkością 121 km/h.

Każdego dnia, policjanci ruchu drogowego dbają o bezpieczeństwo poruszających się drogami naszego regionu. Stanowczo reagują na każde łamanie przepisów przez kierowców czy też pieszych.

Od września 2016 roku, za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, mieszkańcy mają możliwość zgłaszać różne zagrożenia, jakie występują w okolicy, gdzie mieszkają. Jednym z takich zagrożeń jest przekraczanie dopuszczalnej prędkości, które zgłosili mieszkańcy Przysietnicy. I to właśnie w wyznaczonym przez nich miejscu, w niedzielne popołudnie, policjanci przeprowadzali kontrolę prędkości. Zatrzymali do kontroli kierowcę audi, który w obszarze zabudowanym przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h, pędził z prędkością 121 km/h.

20-letni kierowca, za popełnione wykroczenie został ukarany wysokim mandatem oraz stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

 

Nagranie audio 121_km_h_w_Przysietnicy

Opis nagrania: 121_km_h_w_Przysietnicy

Pobierz plik 121_km_h_w_Przysietnicy (format mp3 - rozmiar 232.01 KB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony