Aktualności

Policjanci z mikołajkową wizytą u chorych dzieci

Data publikacji 29.11.2023

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguchwale wsparli podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Policjanci przekazali najmłodszym przygotowaną paczkę. Prezenty sprawiły dużą radość i wywołały uśmiech na twarzach dzieci.

W okresie przedświątecznym częściej myślimy o innych, szczególnie tych, którzy z równych względów znajdują się w trudnej sytuacji. Na pomoc czeka wiele osób, jednak chore dzieci potrzebują jej szczególnie, dlatego też mundurowi z komisariatu w Boguchwale dołączyli do grona darczyńców dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Dzięki zbiórce, przeprowadzonej przez funkcjonariuszy, możliwe było zaspokojenie przynajmniej części ogromnych potrzeb. Policjanci zebrali środki, które zostały przeznaczone na zakup artykułów chemicznych i innych produktów pierwszej potrzeby.

Nie zapomniano także o prezentach dla dzieci. W miniony piątek trafiły one do podopiecznych fundacji. Sama możliwość przekazania prezentów wywołała uśmiech u funkcjonariuszy, a co najważniejsze u samych dzieci.

Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia.

Powrót na górę strony