Aktualności

Policjanci wsparli akcję Radia VIA „Gwiazdka dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”

Data publikacji 11.12.2023

Święta, to czas składania życzeń i obdarowywania prezentami. Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Rzeszowie, wsparli świąteczną akcję Radia „VIA” „Gwiazdka dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”. Policjanci przygotowali paczki, które trafią do podopiecznych domu pomocy.

Rolą policji jest nie tylko ściganie sprawców przestępstw, pilnowanie porządku i interweniowanie, gdy zostanie on zakłócony. Każdego dnia funkcjonariusze starają się nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Nie ma na to lepszego czasu niż grudzień - mikołajki, gwiazdka i święta. Ze wsparciem dla potrzebujących pospieszyli funkcjonariusze z komisariatu II w Rzeszowie.

Policjanci wielokrotnie wspierali potrzebujące rodziny, mieszkające w rejonie ich działania. Zazwyczaj przyłączali się do Szlachetnej Paczki, w tym roku, wsparli świąteczną akcję Radia „VIA” „Gwiazdka dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”.

Policjanci i pracownicy cywilni z komisariatu zebrali pieniądze, za które przygotowali świąteczne prezenty. W „paczce” znalazły się m.in. produkty żywnościowe, odzież oraz inne niezbędne artykuły.

W ubiegły piątek, w siedzibie rozgłośni Radia Via, policjanci przekazali 14 paczek, które trafią do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Foluszu. 

Powrót na górę strony