Aktualności

Dzielnicowi zatrzymali 39-latka poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 09.02.2024

Głównym zadaniem dzielnicowego jest utrzymanie porządku, zapewnienie bezpieczeństwa oraz rozwiązywanie problemów lokalnych społeczności. Dzielnicowy, patrolując swój rejon, monitoruje sytuację, zapobiega przestępstwom, reagując na zgłoszenia oraz nawiązuje kontakt z mieszkańcami. W wyniku zebranych ustaleń, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku zatrzymali w powiecie stalowowolskim 39-latka poszukiwanego listem gończym, który od kilku lat ukrywał się przed organami ścigania.

W sobotę, dwaj dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku pojechać pod jeden z adresów w powiecie stalowowolskim, ponieważ ustalili, że może tam przebywać poszukiwany 39-latek. Za popełnione przestępstwa, niżański sąd rejonowy wydał wobec mężczyzny kilka nakazów doprowadzenia oraz list gończy.

Kiedy policjanci przyjechali pod ustalony adres, zauważyli na posesji mężczyznę, który od blisko 4 lat ukrywał się przed organami ścigania i przebywał za granicą. 39-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę nałożoną przez sąd.

Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym, to bardzo ważny krok w egzekwowaniu prawa i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom.

Powrót na górę strony