Aktualności

Podsumowane policyjnych działań podczas Świąt Wielkanocnych

Data publikacji 02.04.2024

Policjanci zakończyli działania prowadzone w czasie Świąt Wielkanocnych. W ciągu 4 dni świątecznego weekendu doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. W zdarzeniu poza drogą publiczną zginął kierujący quadem. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 30 nietrzeźwych kierowców.

W trakcie działań, ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas Świąt Wielkanocnych, policjanci zwracali uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz stosowanie się kierowców do ograniczeń prędkości. Nad bezpieczeństwem podróżujących na terenie całego województwa czuwała zwiększona liczba policyjnych patroli.

Podczas prowadzonych działań na podkarpackich drogach doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj na drodze gruntowej, w rejonie ulicy Spółdzielczej w Rzeszowie. Kierujący quadem, wyjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich, wywrócił pojazd. Niestety na skutek doznanych obrażeń mężczyzna zmarł.

Podkarpaccy policjanci udaremnili dalszą jazdę 30 nietrzeźwym kierowcom.

 

Powrót na górę strony